/   E-pood Kuidas osta  /   Parima hinna garantii  / Ostukorv  /  Kontakt  /


  Klienditeenindus (Eesti ja vene keeles ):  E-L 9.00-18.00   Tel. 55 55 40 40 *   
E-mail:  katuselahendused@icloud.com    info@katus24.ee   

TOOTED           SOODUSPAKKUMISED          TELLIMISTINGIMUSED        JÄRELMAKS           KATUSETÖÖD          FIRMAST          KONTAKT

Meie toetame:

Tunnistused:


KATUSELAHENDUSED OÜ krediidireiting
Katuselahendused OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Tegeleme katusematerjalide jae-, hulgi- ja projektimüügiga. Oleme hetkel Eesti suurim katusematerjalide pood internetis.

Aastatega kogunenud kogemused annavad võimaluse pakkuda professionaalset nõu nii kattematerjalide valikul kui ka paigaldusel ning võimalike küsimuste lahendamisel. 
Meie eesmärgiks on luua kliendi soovidele vastav visioon ja tulemus ning säästa  koostöös  klienti liigsest närvi-, raha- ja ajakulust.

Meie e-poes on saadaval enamik Eestis kasutatavatest kvaliteetsetest katusekattematerjalidest ning lisatarvikud lame- ja kaldkatustele.

Kindlasti tekib Teil küsimus, miks Katus24.ee saab pakkuda katusematerjale odavamalt ning soodsamalt kui teised?
Vastus on lihtne: meil ei ole kalleid rendipindu ja suurt personali. Me hoiame püsikulud väikesed, oleme mitme katusematerjali maaletoojad ning meil on ideaalsed suhted teiste maaletoojatega - see ongi efektiivse ning tarbijasõbraliku müügimudeli alus.


   


Oleme edukas Eesti ettevõte ja omame kõrgeima AAA krediidireitingut ning jõudnud sellesse staatutesesse tänu meie  headele klientidele, kellele oleme pakkunud head 

teenust, täpselt koostatud    eelarvet ja kvaliteetset  tulemust.

Käesoleval aastal läbiviidud kliendirahulolu uuringu tulemusel väljastati meie firmale sertifikaat “Usaldusväärne Ettevõte 2016″, mis antakse ettevõtetele, keda iseloomustab laitmatu maine nii klientide kui ka partnerite seas.

Tellides katusematerjali Katus24.ee-st, annetame  igalt ostetud kaubalt % erivajadustega laste ja puuduses perede toetuseks.  (MTÜ Naerata Ometi).

Katuselahendused OÜ

Sillakeskus
Papiniidu 5 
Pärnu 80010


Reg. Nr.: 12413718
KMKR nr. EE101783035
A/a: EE032200221056752369 (Swedbank)

E-mail: info@katus24.ee
Tel. +372 55 55 40 40

Kampaaniahinnad:

Soovitame: