/   E-pood Kuidas osta  /   Parima hinna garantii  / Ostukorv  /  Kontakt  /


  Klienditeenindus (Eesti ja vene keeles ):  E-L 9.00-18.00   Tel. 55 55 40 40 *   
E-mail:  katuselahendused@icloud.com    info@katus24.ee   

TOOTED           SOODUSPAKKUMISED          TELLIMISTINGIMUSED        JÄRELMAKS           KATUSETÖÖD          FIRMAST          KONTAKT

Meie toetame:

Tunnistused:


KATUSELAHENDUSED OÜ krediidireiting
PARIMA HINNA GARANTII 
Katus24.ee pakub kliendile paremat hinda. Usume, et märgitud Parima hinnaga garantii - materjalidele saame pakkuda parimat hinda. Kui siiski leiad mõnest teisest e-poest või ehituspoest soovitud toote madalama hinnaga, ära karda meiega ühendust võtmast, sest korvame hinnavahe veelgi parema pakkumisega.
 
Kuidas käituda
Kui leiad Katus24.ee-s meelepärase toote, kuid sama toote pisut soodsama hinnaga ka mõnest teisest Eesti e-poest või ehituspoest, võta meiega ühendust
info@katus24.ee 
Kui see pakkumine on tõendatud (kehtiv konkurendi ametlik pakkumine või tellimuse kinnitus) , pakume Sulle konkureerivast e-poest parema hinna.
 
Tingimused
- Parima hinna garantii raamesse kuuluvad vaid täiesti identsed tooted (sama peab olema nii värv, kaubamärk,suurus kui ka kogus).

- Parima hinna garantii tingimused ei kehti konkureeriva e-poe posti-  ja transpordikuludele. See tähendab,et kui konkurent on pakkunud soodsama hinna saatmis-,posti või transpordikuludele,siis Katus24.ee ei saa garanteerida konkurendist paremat hinda. Kuid proovime teha kõik võimaliku, et ka see hind oleks parem.

- Parima hinna garantii pakkumisse kuuluvad vaid Eesti e-poed ja ehituspoed- kelle tootevalik on kohapeal olemas (ehk siis kaup pole ettetellimisel). Teistes müügikeskkondades loodud pakkumised (nt Okidoki.ee, Osta.ee, B-turg, Facebook jm) ning välisriikide e-poed ja kauplused ei kuulu antud pakkumise raamesse.

- Parima hinna garantii raamesse ei kuulu konkureeriva e-poe sooduspakkumised ega lõpumüügi hinnad

 
Said konkurendi käest parima pakkumise? Kirjuta julgelt info@katus24.ee ,saada meile konkurendi pakkumine ning me teeme Teile uue pakkumise!

Kampaaniahinnad:

Soovitame: