Katuselahendused OÜ. Reg.nr.12413718  Klienditeenindus: Tel. 55 55 40 40  E-L 9.00-18.00   E-mail: info@katus24.ee 

Eesti Русский

Meie toetame:

Tunnistused:


KATUSELAHENDUSED OÜ krediidireiting
BITUUMENSINDLID

E-pood > BITUUMENSINDLID

Bituumensindlid sőbivad kőigile katustele (viil-, mansard-, kelpkatus jne.), mille kalle on vähemalt 11 kraadi. SBS baasil kummibituumenit sisaldav aluskate kasutatakse alati räästaserval ja kogu katusel, kui kalle on alla 18 kraadi.Bituumensindlid sobivad nii uuele katusele kui ka vana katuse uuendamiseks Bituumensindlid sobivad nii uuele katusele kui ka vana katuse uuendamiseks.Kõige kvaliteetsemad bituumensindlid on pärit Kanadast ja Ameerikast.


Owens Corning on üks maailma juhtivaid ehitusmaterjale tootev USA firma, kelle 16000 töötajat on ametis rohkem kui 300 ettevõttes ja rohkem kui 25 riigis.
  
Mineraalsete graanulitega kaetud ja välistemperatuurile vastupidava bituumenkihiga sindlid tagavad katusekonstruktsiooni niiskuskindluse. Struktuurse tugevuse sindlitele tagab klaasfiiber® armatuur. Kõik Owens Corning sindlid on testitud ja täidavad või ületavad vastavaid tuleleviku ning tuulekoormusele vastupidavuse standardeid.

Owens Corning sindlite infoleht: www.bituumensindel.ee


Owenscorning bituumensindel on ainuke Eestis pakutav materjal mis on töödeldud spetsiaalse vahendiga vetikakasvust tuleneva värvimuutuse vastu. Materjali eeliseks on ka pikem võrreldes konkureerivate materjalidega eluiga,garantiid ja vastupidavus ilmastikule.

 Tegola on Itaalia bituumensidel kärgmustriga katusekattematerjal, millele tootja annab 15 aastase garantii. Saadaval on pruuni, punast, rohelist, musta tooni materjali. Lisaks pruuni tooni telliskivi mustriga ja halli ja pruuni tooni laastukujuline bituumensindel.

Ostu-müügiprotsess on meil väga lihtne. Kui olete leidnud Teid huvitava kauba, määrake kogus, värv, erisoovid ja sisestage oma kontaktandmed. Tellimiseks vajutage toote juures olevat nuppu Lisa korvi. Kui oleme tellimuse üle vaadanud ning kontrollinud kauba olemasolu laos, saadame Teile arve või pakkumise. Kui kauba tarne peaks mingil põhjusel viibima või kaup ei ole enam saadaval, võtame Teiega ühendust. Nii väldime halba olukorda, et teete ettemaksu,  kuid peate kaupa liiga kaua ootama.

Teil on alati võimalik küsida personaalseid eripakkumisi juhul, kui soovite kaupa tellida suures koguses. Selleks palume Teil  e-posti teel ühendust võtta. Kokkuleppele jõudes teeme Teile tavahinnast soodsama pakkumise.

Sooduskampaania bituumensindlitele 

Kampaania tingimused:
-
Toodete saadavus võib muutuda vastavalt lao hetkeseisule. Kuna kaupa on vaid piiratud kogus, soovitame otsustada kiiresti.
- pakkumine kehtib kuni 31.12.2017 sõlmitud tellimustele või "kuni kauba jätkub"
- kampaania ei laiene juba eelnevalt vormistatud tellimustele
- soodushinnad ei sisalda transporditeenust. Kaup asub Tartu laos. Vajadusel võime pakkuda ka transporditeenust kliendi objektini.
- transporditeenus ei sisalda mahalaadimis teenust
- vedaja saab kauba tuua kõvakattega teeni. Kui sealt läheb korralik tee edasi, siis saab ka kaugemale.

Parima pakkumise saamiseks palume saata hinnapäring e-mailile info@katus24.ee , kuhu palume lisada katuse mõõtmed ning võimalusel ka katuse joonised ja pilte.

 

Soovitame:
  

Kampaaniahinnad: