/   E-pood Kuidas osta  /   Parima hinna garantii  / Ostukorv  /  Kontakt  /


  Klienditeenindus (Eesti ja vene keeles ):  E-L 9.00-18.00   Tel. 55 55 40 40 *   
E-mail:  katuselahendused@icloud.com    info@katus24.ee   

TOOTED           SOODUSPAKKUMISED          TELLIMISTINGIMUSED        JÄRELMAKS           KATUSETÖÖD          FIRMAST          KONTAKT

Meie toetame:

BITUUMENSINDLID

E-pood > BITUUMENSINDLID

Bituumensindlid sobivad igale katusele (viil-, mansard-, kelpkatus jm), mille kalle on vähemalt 11 kraadi. SBS baasil kummibituumenit sisaldavat aluskatet kasutatakse alati räästaserval ja kogu katusel, kui kalle on alla 18 kraadi.
Bituumensindlid sobivad hästi nii uue katuse ehitamiseks kui ka vana uuendamiseks.Bituumensindlite eelised:

- bituumensindel on veekindel, vastupidav ja meeldiva välimusega
- sindli pealiskiht on värvitud kivipuiste, millel on ultraviolettkiirte ja looduslike mõjude eest kaitsev omadus
- lihtne paigaldada
- materjal on kerge, painduv ja kergelt töödeldav, ei vaja erilisi tööriistu ja vahendeid
- sindli erinev kuju ja värvivalik annab hea võimaluse sobiva lõpptulemuse valikuks
- katus on vaikne tuule ja sademete korral
- talvel ei kuku lumi katuselt kergelt alla
- bituumensindli all olev täislaudis tugevdab katusekonstruktsiooni, võimaldab katusel vajadusel turvaliselt liikuda.

Owens Corning on üks maailma juhtivaid ehitusmaterjale tootev USA firma, kelle 16000 töötajat on ametis rohkem kui 300 ettevõttes ja rohkem kui 25 riigis.
Mineraalsete graanulitega kaetud ja välistemperatuurile vastupidava bituumenkihiga sindlid tagavad katusekonstruktsiooni niiskuskindluse. Struktuurse tugevuse sindlitele tagab klaasfiiber® armatuur. Kõik Owens Corning sindlid on testitud ja täidavad või ületavad vastavaid tuleleviku ning tuulekoormusele vastupidavuse standardeid.


Owens Corning sindlite infoleht: www.bituumensindel.ee

Owenscorning bituumensindel on ainuke Eestis pakutav materjal mis on töödeldud spetsiaalse vahendiga vetikakasvust tuleneva värvimuutuse vastu. Materjali eeliseks on ka pikem võrreldes konkureerivate materjalidega eluiga,garantiid ja vastupidavus ilmastikule.

 Tegola on Itaalia bituumensidel kärgmustriga katusekattematerjal, millele tootja annab 15 aastase garantii. Saadaval on pruuni, punast, rohelist, musta tooni materjali. Lisaks pruuni tooni telliskivi mustriga ja halli ja pruuni tooni laastukujuline bituumensindel.

Ostu-müügiprotsess on meil väga lihtne. Kui olete leidnud Teid huvitava kauba, määrake kogus, värv, erisoovid ja sisestage oma kontaktandmed. Tellimiseks vajutage toote juures olevat nuppu Lisa korvi. Kui oleme tellimuse üle vaadanud ning kontrollinud kauba olemasolu laos, saadame Teile arve või pakkumise. Kui kauba tarne peaks mingil põhjusel viibima või kaup ei ole enam saadaval, võtame Teiega ühendust. Nii väldime halba olukorda, et teete ettemaksu,  kuid peate kaupa liiga kaua ootama.

Teil on alati võimalik küsida personaalseid eripakkumisi juhul, kui soovite kaupa tellida suures koguses. Selleks palume Teil  
e-posti teel ühendust võtta. Kokkuleppele jõudes teeme Teile tavahinnast soodsama pakkumise.


Bituumensindlite aluskattematerjaliks peab olema niiskuskindel puitlaastplaat OSB3, niiskuskindel vineer või täislaudis.

OSB plaat (Oriented Strand Board)


OSB on kaasaegne viimistlus- ja konstruktsioonmaterjal, mis on USA-s, Kanadas ja viimasel ajal ka Saksamaal laialdaselt levinud, seda eriti teras- ja puitsõrestikega majade ehitusel.
OSB eelkäijaks oli ameerika päritolu plaat Waterboard, mida on ehituses kasutatud juba 30 aastat ja mida on üksikasjalikult kirjeldatud ja kasutatud kõigis Ameerika ja Kanada ehituseeskirjades ja -standardites.
Ehituse normeerivates trükistes võrdsustatakse OSB plaat vineeriga. OSB sisaldab üle 90% puitu. Seda toodetakse spetsiaalselt töödeldud väikese diameetriga puutüvedest. Tüved kooritakse ja lõigatakse seejärel lamedateks laastudeks. Laasturibad paiknevad OSB väliskihtides plaadi pikkuse suhtes paralleelset, sisemistes kihtides aga risti.
OSB plaadile on iseloomulik ühtlane struktuur ja mõlema pinna samasugune kvaliteet. OSB plaati toodetakse kaasaegse tehnoloogia järgi, tema näitajad on võrreldavad vineeriga, kuid seejuures on ta ilmselgelt odavam. Kuna plaati on kerge töödelda, kuluvad tööriistad vähem ja tänu suurele kulumiskindlusele ei teki probleeme kruvide ja ehitusklambrite kinnitamisel.
 
OSB on töötlemisel stabiilse vormiga ja hea töödeldavusega. OSB plaat on tänu oma omadustele ja kasutusvõimalustele ideaalne alternatiiv vineerile ja puidule näiteks ehituses, mööblitööstuses jm. Seejuures on materjal ökoloogiline.

OSB plaat — see on murranguline samm puiduehituse arengus. Sõrestiktehnoloogia järgi ja OSB plaatidest ehitatud majad on:
• ökoloogilised
• energiasäästlikud
• ehitamine ja kasutamine on odav
• väga pikaealised
• püstitatavad mõne nädalaga

Sooduskampaania bituumensindlitele 

 

Kampaania tingimused:
- Toodete saadavus võib muutuda vastavalt lao hetkeseisule. Kuna kaupa on vaid piiratud kogus, soovitame otsustada kiiresti.
- pakkumine kehtib kuni soodushinnaga kauba jätkub!

- kampaania ei laiene juba eelnevalt vormistatud tellimustele
- soodushinnad ei sisalda transporditeenust. Kaup asub Tartu laos. Vajadusel võime pakkuda ka transporditeenust kliendi objektini.
- transporditeenus ei sisalda mahalaadimis teenust
- vedaja saab kauba tuua kõvakattega teeni. Kui sealt läheb korralik tee edasi, siis saab ka kaugemale.

Parima pakkumise saamiseks palume saata hinnapäring e-mailile katuselahendused@icloud.com , kuhu palume lisada katuse mõõtmed ning võimalusel ka katuse joonised ja pilte.

 

Kampaaniahinnad:

Soovitame: