/   E-pood Kuidas osta  /   Parima hinna garantii  / Ostukorv  /  Kontakt  /


  Klienditeenindus (Eesti ja vene keeles ):  E-L 9.00-18.00   Tel. 55 55 40 40 *   
E-mail:  katuselahendused@icloud.com    info@katus24.ee   

TOOTED           SOODUSPAKKUMISED          TELLIMISTINGIMUSED        JÄRELMAKS           KATUSETÖÖD          FIRMAST          KONTAKT

Meie toetame:

KATUSEAKNAD

E-pood > KATUSEAKNAD

Katuseakna saab paigaldada igasugusesse katusesse katusekallega vähemalt 15 kraadi. Arhitektile ja ehitajale piiranguid pole, katuseakendega lahendusi saab luua kas vői kumerate katuste all. Paljude inimeste jaoks, kes on otsustanud oma pööningu ümber ehitada, saab katuseaknast loodusliku valguse ja őhu allikas. Kui varem oli pööningu üheks pőhielemendiks vintskap, siis tänaseks on katuseaken muutunud neist populaarsemaks. Tänu kaasaegsele kujundusele ja paigaldamise lihtsusele vastab see täielikult kaasaegse tarbija vajadustele. Katuseakendega interjöörid on valgusrikkamad ja tervislikumad, kui vintskappidega pööningud.


FAKRO on üks maailma juhtivaid katuseakende tootjaid - kõige dünaamilisem ja kiireimini kasvav maailmas.
FAKRO on katuseakna turuliider paljudes riikides ja number kaks maailmas.
Sortimenti kuuluvad: pöördtelghingedega katuseaknad; kahesüsteemsed katuseaknad; tõstetud pöördtelghingedega katuseaknad; kahe raamiga katuseaknad; L-kujulised lahendused; katuseluugid;
päikesetunnelid; katuseaken-rõdu; suitsueemaldusluugid; päikesepaneelid ning erinevad lisatarvikud. Valikus on väga hea soojapidavusega kahe, - kolme- ja neljakordsed klaaspaketid.

Mille poolest erinevad FAKRO katuseaknad?
- Enamikele katuseakendele on aknalengi ülemise osa sisse ehitatud automaatne ventilatsiooniklapp V40P.
- Katuseakende käepide asub raami alaservas, mis võimaldab akent paigaldada kõrgemale ning samas ulatuda mugavalt käepidemeni.
- Enamik katuseaknaid on varustatud spetsiaalse FAKRO topSafe turvasüsteemiga.
- Katuseaken FTT U8 Thermo, mille Uw=0,58 W/m²K on kõige energiasäästlikum katuseaken turul pakutavate seas. (paigaldatakse koos EHV-AT Thermo ääriseplekkidega)Ostu-müügiprotsess on meil väga lihtne. Kui olete leidnud Teid huvitava kauba, määrake kogus, värv, erisoovid ja sisestage oma kontaktandmed. Tellimiseks vajutage toote juures olevat nuppu Lisa korvi. Kui oleme tellimuse üle vaadanud ning kontrollinud kauba olemasolu laos, saadame Teile arve või pakkumise. Kui kauba tarne peaks mingil põhjusel viibima või kaup ei ole enam saadaval, võtame Teiega ühendust. Nii väldime halba olukorda, et teete ettemaksu,  kuid peate kaupa liiga kaua ootama.

Teil on alati võimalik küsida personaalseid eripakkumisi juhul, kui soovite kaupa tellida suures koguses. Selleks palume Teil  e-posti teel ühendust võtta. Kokkuleppele jõudes teeme Teile tavahinnast soodsama pakkumise.


 


Sooduskampaania katuseakendele FAKRO

Kampaania tingimused:
- Toodete saadavus võib muutuda vastavalt lao hetkeseisule. Kuna kaupa on vaid piiratud kogus, soovitame otsustada kiiresti.
- pakkumine kehtib kuni soodushinnaga kauba jätkub
- kampaania ei laiene juba eelnevalt vormistatud tellimustele
- soodushinnad sisaldavad transporti Eesti piires (k.a. saartele)
- transporditeenus ei sisalda mahalaadimis teenust
- vedaja saab kauba tuua kõvakattega teeni. Kui sealt läheb korralik tee edasi, siis saab ka kaugemale.

Kampaaniahinnad:

Soovitame: