/   E-pood Kuidas osta  /   Parima hinna garantii  / Ostukorv  /  Kontakt  /


  Klienditeenindus (Eesti ja vene keeles ):  E-L 9.00-18.00   Tel. 55 55 40 40 *   
E-mail:  katuselahendused@icloud.com    info@katus24.ee   

TOOTED           SOODUSPAKKUMISED          TELLIMISTINGIMUSED        JÄRELMAKS           KATUSETÖÖD          FIRMAST          KONTAKT

Meie toetame:

KATUSEFERMID

E-pood > KATUSEFERMID

Puidust ogaplaat-katusefermid

Puidust ogaplaat-katusefermid on tegemas aasta-aastalt aina suuremat võidukäiku, kuna aina rohkem kliente soovib, et ehitus oleks teostatud vastavalt sertifitseeritud protsessidele ja et hooned seisaksid ka saja aasta pärast. See omakorda on tinginud positiivse muudatuse ehitusturul, kus aina rohkem projekteerijaid ja ehitajaid on otsustanud kasutada lahendusena ferme.

Põhjuseid, miks eelistada ogaplaatfermi on mitmeid:

  • Optimaalne ehituslik disain - ogaplaatferm disainitakse, optimeeritakse ja koostatakse vastavalt hoone/ katuse spetsiifikale, tagades minimaalse materjali-, tööjõu-, ning ajakulu isegi keerulisemate ehitusprojektide raames.

  • Kvaliteet - fermid valmistatakse ainult parimast okaspuidust. Tootja kontrollib puidukvaliteeti kogu ahela vältel, alates saagimisest kuni fermi koostamiseni, tagades seeläbi parima kuivatuse, höövelduse, tugevussorteeringu ja seeläbi ka fermi.

  • Vastab ehitusnõuetele - ogaplaatfermid on valmistatud vastavalt EN14250:2010 standardile, mis tähendab, et toodang vastab Euroopa ehitusregulatsioonidele ning omab CE märgistust.

  • Hoiab kokku ehitusaega - fermid tarnitakse objektile vastavalt kokkulepitud ajaks ning tõstetakse kraanaga hoonele. See tagab muuhulgas ruumi ja aja kokkuhoiu, mis on ehitusobjektil äärmiselt oluline.

  • Kulude kokkuhoid - katusefermide koostamine teostatakse tehases optimaalsete materjali- ja tegevuskuludega.

  • Jätkusuutlik metsamajandus - kasutatud puitmaterjalid tulevad ainult jätkusuutlikkust metsamajandusest ning omavad FSC või PEFC sertifitseeringut.

Katusefermide tootja on rohkem kui veerandsaja aastase kogemusega Eesti puidutööstus ja eksportöör, tootmismahuga ca 50 000m3 töödeldud puittooteid aastas.

Puidutöötlejana kontrollib ettevõte toormaterjali kvaliteeti alates saagimisest kuni tugevussertifitseerimiseni, tagades seeläbi aastaringselt stabiilse ja kvaliteetse toorme fermitehasele. Puidutööstus asub Kesk-Eestis, Järvamaal, mis võimaldab logistiliselt reageerida kliendivajadustele kõikjal üle Eesti. Tänu eeltoodud konkurentsieelistele suudab tootja anda oma fermidele parima hinna-kvaliteedi garantii!

Hinnapakkumise saamiseks palume saata hinnapäring e-mailile  katuselahendused@icloud.com

 


Kampaaniahinnad:

Soovitame: