Katuselahendused OÜ. Reg.nr.12413718  Klienditeenindus: Tel. 55 55 40 40  E-L 9.00-18.00   E-mail: info@katus24.ee 

Eesti Русский

Meie toetame:

Tunnistused:


KATUSELAHENDUSED OÜ krediidireiting
LAMEKATUSE MATERJALID

E-pood > LAMEKATUSE MATERJALID

Lamekatuse all mõeldakse katust, mille kalle on kuni 5%.
Modifitseeritud bituumenist rullmaterjal on enimkasutatav lamekatuste katusekate nii Eestis kui ka mujal maailmas. Bituumenist rullmaterjalid moodustavad umbes 70% kogu Euroopa lamekatuste turust.
Bituumenist katusekate sisaldab elastomeerseid vői plastomeerseid modifikaatoreid, on elastne ning UV-kiirguse ja väiksemate vigastuste kaitseks kaetud kiltkivipuistega. Materjal on armeeritud polüester- vői klaaskiudkangaga ning seda saab paigaldada vastavalt katuse kaldele ühe-, kahe- vői kolmekihiliselt.

SBS- (styrene-butadiene-styrene) sisaldab elastomeerseid modifikaatoreid, mis tagab madalatel temperatuuridel sbs-materjali suurepärase elastsuse, on UV-kiirguse kaitseks kaetud kiltkivipuistekihiga ning on temperatuurikõikumisele vastupidav.
Katuse materjali tugevuse määrab tugikangas.
Katusekatte nii keevitusmeetodil paigaldamisel kui ka mehaanilisel kinnitamisel spetsiaalsete tüüblite või kruvidega peaks eelistama tugeva ja mädanemiskindla, mittekootud polüesterkiudkangaga armeeritud materjale.
Mida suurem on tugikanga kaal (norm 140–200 g/m2), seda tugevam on katusekate.
Suurendatud koormusega katusel peaks kasutama tugevamat, kuni 250 g/m2 mittekootud polüesterkiudkangaga armeeritud materjale.
Klaaskiudkangaga armeeritud katusematerjalid on tunduvalt nőrgemad ning neid kasutatakse teatud tüüpi lamekatuste remondiks.
Materjali alumine kaitsekiht on tavaliselt õhuke PE-kile või liivapuiste, mis kaitseb rullmaterjali kokku- kleepumisest ning võimaldab paigaldamisel katusematerjali kiiremat lahtirullimist. Tavaliselt kasutavad tootjad logoga tähistatud kaitsekilet, mis gaasipõletiga paigaldamisel ära sulab ning sellega on tagatud kuumutatud bituumeni hea nakkuvus aluskihiga.


 

Ostu-müügiprotsess on meil väga lihtne. Kui olete leidnud Teid huvitava kauba, määrake kogus, värv, erisoovid ja sisestage oma kontaktandmed. Tellimiseks vajutage toote juures olevat nuppu Lisa korvi. Kui oleme tellimuse üle vaadanud ning kontrollinud kauba olemasolu laos, saadame Teile arve või pakkumise. Kui kauba tarne peaks mingil põhjusel viibima või kaup ei ole enam saadaval, võtame Teiega ühendust. Nii väldime halba olukorda, et teete ettemaksu,  kuid peate kaupa liiga kaua ootama.

Teil on alati võimalik küsida personaalseid eripakkumisi juhul, kui soovite kaupa tellida suures koguses. Selleks palume Teil  e-posti teel ühendust võtta. Kokkuleppele jõudes teeme Teile tavahinnast soodsama pakkumise.

Soovitame:
  

Kampaaniahinnad: