Katuselahendused OÜ. Reg.nr.12413718  Klienditeenindus: Tel. 55 55 40 40  E-L 9.00-18.00   E-mail: info@katus24.ee 

Eesti Русский

Meie toetame:

Tunnistused:


KATUSELAHENDUSED OÜ krediidireiting
MOODULKORSTNAD

E-pood > MOODULKORSTNAD

Moodulkorsten on turvaline,lihtsasti paigaldatav ja vastupidav korsten,mis sobib praktiliselt kõikidele kütteseadmetele paremini kui tellisekorsten. Moodulkorsten on kerge,efektiivne,turvaline ja pika elueaga.

Moodulkorsten SCANSORE on kvaliteetne moodulkorsten,mis sobib kõikidele puiduküttega kütteseadmetele: pliidid, ahjud, kaminad ja saunakerised.
Scancore korstnaplokid on toodetud vulkaanilisest laavakivist, mis tagab korstna töökindluse ka kõrgetel temperatuuridel. Scancore korstnasüsteem ei sobi gaasi- ja õliküttele.


TONAtec iso on uue põlvkonna moodulkorsten,mille tänapäevane HighTech-keraamiline siselõõr on vastupidav kõikidele kütuseliikidele. Keraamilise siselõõri ühenduskohtades asetsevad muhvliitmikud, mis tagavad kvaliteetse ühenduse. Kvaliteetne HighTech-keraamika suurendab töökindlust ja korstnasüsteemi on lihtne paigaldada. Eeliseks kõrge töötemperatuur - kuni 600° C.
Eksklusiivsed materjalid, optimaalne ülesehitus ja sobivad paigaldustingimused annavad TONAtec iso suitsutoru süsteemile garantii kuni 30 aastat.Kampaaniahinnad TONA või SCANCORE moodulkorstnatele

Saatke meile päringu e-mailile info@katus24.ee Koostame Teile personaalse ja parima pakkumise.

Toodete tarneaeg kuni 7 tööpäeva. PARIM HIND GARANTEERITUD!
Soovitame:
  

Kampaaniahinnad: