/   E-pood Kuidas osta  /   Parima hinna garantii  / Ostukorv  /  Kontakt  /


  Klienditeenindus (Eesti ja vene keeles ):  E-L 9.00-18.00   Tel. 55 55 40 40 *   
E-mail:  katuselahendused@icloud.com    info@katus24.ee   

TOOTED           SOODUSPAKKUMISED          TELLIMISTINGIMUSED        JÄRELMAKS           KATUSETÖÖD          FIRMAST          KONTAKT

Meie toetame:

MOODULKORSTNAD

E-pood > MOODULKORSTNAD

Moodulkorsten on turvaline,lihtsasti paigaldatav ja vastupidav korsten,mis sobib praktiliselt kõikidele kütteseadmetele paremini kui tellisekorsten. Moodulkorsten on kerge,efektiivne,turvaline ja pika elueaga.

Moodulkorsten SCANSORE on kvaliteetne moodulkorsten,mis sobib kõikidele puiduküttega kütteseadmetele: pliidid, ahjud, kaminad ja saunakerised.
Scancore korstnaplokid on toodetud vulkaanilisest laavakivist, mis tagab korstna töökindluse ka kõrgetel temperatuuridel. Scancore korstnasüsteem ei sobi gaasi- ja õliküttele.


TONAtec iso on uue põlvkonna moodulkorsten,mille tänapäevane HighTech-keraamiline siselõõr on vastupidav kõikidele kütuseliikidele. Keraamilise siselõõri ühenduskohtades asetsevad muhvliitmikud, mis tagavad kvaliteetse ühenduse. Kvaliteetne HighTech-keraamika suurendab töökindlust ja korstnasüsteemi on lihtne paigaldada. Eeliseks kõrge töötemperatuur - kuni 600° C.
Eksklusiivsed materjalid, optimaalne ülesehitus ja sobivad paigaldustingimused annavad TONAtec iso suitsutoru süsteemile garantii kuni 30 aastat.

Kampaaniahinnad TONA või SCANCORE moodulkorstnatele

Saatke meile päringu e-mailile katuselahendused@icloud.com Koostame Teile personaalse ja parima pakkumise.

Toodete tarneaeg kuni 7 tööpäeva. PARIM HIND GARANTEERITUD!
Kampaaniahinnad:

Soovitame: