/   E-pood Kuidas osta  /   Parima hinna garantii  / Ostukorv  /  Kontakt  /


  Klienditeenindus (Eesti ja vene keeles ):  E-L 9.00-18.00   Tel. 55 55 40 40 *   
E-mail:  katuselahendused@icloud.com    info@katus24.ee   

TOOTED           SOODUSPAKKUMISED          TELLIMISTINGIMUSED        JÄRELMAKS           KATUSETÖÖD          FIRMAST          KONTAKT

Meie toetame:

PLEKK-KATUSED

E-pood > PLEKK-KATUSED

Katuse- ja katteprofiile kasutatakse hoonete ja rajatiste katuste ja seinte katmiseks. Profiilsed plaadid tarnitakse tellijale soovitud pikkuses, arvestades konkreetse profiili min/max pikkust. Laius on plaatidel konstantne, seda muuta ei ole võimalik. Samuti ei teosta tehas kaldlõikeid, kuna hiljem võib võimalikust mõõtmisveast osutuda plaat kasutuskõlbmatuks. Profiilplaate saab tellida erinevate pinnakatetega ja kogu värvikataloogi ulatuses. Terasest profiilplekk katus on kerge ja kiirelt paigaldatav, sobib uusehitustele ja on ideaalne vanade katuste renoveerimisel.
Metall katusekattena – piire seab vaid fantaasia!

Metall on katusekattena kasutusel suhteliselt lühikest aega – umbes 200 aastat. Võrreldes kivikatuse või mõne muu looduslähedase kattega on siiski just metallist lahendused arenenud kõige kiiremini ja nende levik üle maailma laialdane. Metalse katuse all elavad kuningakojad ja härrasrahvas, aga ka abilaagrite hädalised kolmanda maailma kriisikolletes.Metallist katused annavad tänuväärset varju miljarditele inimestele üle maailma!

Metallist katusega on kergelt esimesena silme ette kerkimas enamlevinud plekk-katused, kuid metalli kasutusala ja materjalide valik on väga laialdane. Metallist katusekatete alla liigituvad lisaks  terasele ka titaantsink, vask, alumiinium, roostevaba teras jpt. Metallid võimaldavad loojal luua just neid kujundeid ja motiive, mida inimfantaasia vaid toota suudab. Vaid mõned nimed – kalasaba, kärg, laine. Kõik need looduslähedased nimetused tõestavad, et metallist saab luua väga naturaalseid lahendusi. Metallkatused on kerged, kiirelt paigaldatavad, tulekindlad ja enamasti ka taskukohased. Metallkatused on suurepärane valik renoveeritavatele katustele. Metallist katus on oma hinda väärt kauakestev investeering üle mitmete põlvkondade.

Teraskatuse eelised:
 • Kerge
  Teraskatus on kerge, mistõttu aluskonstruktsioon ei pea olema nii massiivne ja kallis. Seetõttu on teraskatus soovitatav renoveeritavatel hoonetel, kus ei soovita uuendada aluskonstruktsioone. Teraskatust saab paigaldada  väga lameda kalde korral.
 • Kiire
  Profileeritud paanid on täpses pikkusmõõdus tahvlid, mille korral paigaldatakse kuni 10 m2 korraga. Seetõttu on võimalik paigaldada suur pind lühikese ajaga!
 • Ilmastikukindel
  Teraskatus talub hästi temperatuuri suuri kõikumisi.Ta ei ole poorne materjal, mis sammalduks või puruneks pooridesse koguneva vee ja jää mõjul.
 • Värvivalik
  Suur valik  ca 25 erineva värvitooni vahel.
 • Soodne
  Teraskatus on tänu kiirele paigaldusele ja kergemale katusekonstrutsioonile soodsam kui paljud teised katusekatted.

Väidetevad teraskatuse puudused:

 • Teraskatus koliseb
  Seda loevad paljud potensiaalsed kliendid teraskatuse miinuseks. Kogemusest johtuvalt võib väita, et sademetest tekkiv krõbin on häiriv hoonetel, kus puudub katusealune soojustus, aluskate, vahelagi st. altpoolt on nähtav terasplekk. Võib öelda, et sellisel juhul kolisevad kõik katusekattematerjalid. Eluhoonete korral on sademetest tingitud müratase normist tunduvalt allpool.
 • Teraskatus kardab torme
  Normidekohaselt kinnitatud profiilplekk (st. räästast, harjast ja viiludest 1m kaugusel olevas osas on tihendatud kruvisamm) ei karda ühtegi tormi ega maru. Väga oluline on kasutada professionaalset paigaldajat katusetöödel!
 • Teraskatus nõuab siledat alusroovi
  See “puudus” vastab tõele, rihtimata roovituse korral võib tulemus olla lainetav katus. Kasuta asjatundlikku paigaldusteenust!
Plekk-katuste eelistest, pinnakattetest ja kasutusaladest võib lugeda siit: http://www.katuseportaal.ee/Plekk-katused

Värvikaart


Ostu-müügiprotsess on meil väga lihtne. Kui olete leidnud Teid huvitava kauba, määrake kogus, värv, erisoovid ja sisestage oma kontaktandmed. Tellimiseks vajutage toote juures olevat nuppu Lisa korvi. Kui oleme tellimuse üle vaadanud ning kontrollinud kauba olemasolu laos, saadame Teile arve või pakkumise. Kui kauba tarne peaks mingil põhjusel viibima või kaup ei ole enam saadaval, võtame Teiega ühendust. Nii väldime halba olukorda, et teete ettemaksu,  kuid peate kaupa liiga kaua ootama.

Teil on alati võimalik küsida personaalseid eripakkumisi juhul, kui soovite kaupa tellida suures koguses. Selleks palume Teil  e-posti teel ühendust võtta. Kokkuleppele jõudes teeme Teile tavahinnast soodsama pakkumise.


KVALITEETSED JA VASTUPIDAVAD PLEKK-KATUSED KAMPAANIA HINNAGA 


Kampaania tingimused

Toodete saadavus võib muutuda vastavalt lao hetkeseisule. 

- kuna kaupa on vaid piiratud kogus, soovitame otsustada kiiresti. 

- pakkumine kehtib kuni soodushinnaga kauba jätkub

- minimaalne tellitav katusematerjali kogus 100m2 

-
 Alla 100m2 tellimusele lisandub hinnale 20% 


- kampaania ei laiene juba eelnevalt vormistatud tellimustele

- soodushinnad ei sisalda transporditeenust.

- tranpordi hind olenevalt objekti asukohast 50-100eur.

- tarneaeg 3 kuni 10 tööpäeva 

- vedaja saab kauba tuua kõvakattega teeni. Kui sealt läheb    korralik tee edasi, siis saab ka kaugemale.

- nn."katuse komplekti" puhul küsige personaalse pakkumise

 

 

Kampaaniahinnad:

Soovitame: