/   E-pood Kuidas osta  /   Parima hinna garantii  / Ostukorv  /  Kontakt  /


  Klienditeenindus (Eesti ja vene keeles ):  E-L 9.00-18.00   Tel. 55 55 40 40 *   
E-mail:  katuselahendused@icloud.com    info@katus24.ee   

TOOTED           SOODUSPAKKUMISED          TELLIMISTINGIMUSED        JÄRELMAKS           KATUSETÖÖD          FIRMAST          KONTAKT

Meie toetame:

PÖÖNIGUTREPID

E-pood > PÖÖNIGUTREPID

Fakro pööningutrepid on valmistatud puidust ja metallist, on kokkuklapitavad ja käärredelid. Saadaval ka tulekindlad versioonid. Suletud asendis on redelid ‘ära peidetud’ kujul pööningul vabastades pinda ruumis.
Toote disain ja kasutatud materjalid garanteerivad lihtsa, mugava ja turvalise pööningule. Redeli kõrguse lihtne reguleerimine ja kiirkinnitussüsteem võimaldab juurdepääsu pööningutreppi kiirelt paigaldada.

Puidust redeliga pööningutrepid FAKRO LWS Smart
LWS Smart luugid on 3 või 4 liigendiga puidust redeliga ja soojustatud (U=1,1W/²K),viimistlemata luugikaanega, mida saab vastavalt vajadusele üle värvida.


Puidust redeliga pööningutrepid FAKRO LWK Komfort
LWK Komfort pööninguluugid on 3 või 4 liigendiga puidust redeliga ja soojustatud
(U=1,1W/²K) ning valgeks viimistletud luugikaanega, mis on lisaks varustatud tarvikutega, et mugavdada nende kasutamist.

Puidust redeliga pööningutrepid FAKRO LWT on ülimalt soojustatud (U=0,51 W/2K).Väga energiasäästlik ning mõeldud kasutamiseks soojustamata pööningutel. Luuk saavutab kõrgeima hermeetilisuse taseme – Klass 4.

Puidust redeliga pööningutrepid FAKRO LTK Energy on energiasäästlik (U=0,68 W/²K) uue generatsiooni pööninguluuk, mis on mõeldud energiasäästlikesse hoonetesse. Luugid garanteerivad mugavuse, head soojusisolatsiooni parameetrid ningkõrgeima hermeetilisuse taseme - Klass 4.Tulekindel puidust redeliga pööningutrepid FAKRO LWF EI45 on uue generatsiooni tulekindel pööninguluuk, millel on kõrged tulekindlad omadused ning, mis tagab ohutu ja lihtsa ligipääsu pööningukorrusele. LWF tulekindlusklass EI 1 / EI2 = 45 minutit (vastavalt normile EN 13501-2).

Metallist käärikujulise redeliga pööningutrepp FAKRO LST Metallist käär-redeliga valget värvi luugikaanega pööninguluuk, puidust luugikarbiga ning varustatud viimistlusliistudega ja paigalduskomplektiga. Käärredeli konstruktioon vajab avamiseks ja sulgemiseks vähem avamiskaugust ning seetõttu saab luuki paigaldada ka väikestesse avadesse 


Metallist käärikujulise redeliga pööningutrepp FAKRO LSZ on erinevalt LST luugist varustatud metallist raamiga, mis on integreeritud puidust karbile. LSZ luuk (U=1,1 W/²K) Komplektis on viimistlusliistud ja paigalduskomplekt.

Metallist käär-redeliga, tulekindel pööninguluuk FAKRO LSF EI60 toimib suitsu

ja tule blokaatorina hoones sees, andes sellega hädaolukorras tuletõrjele saabumiseks

väärtuslikku lisaaega. Pööninguluugi tulekindlad omadused EI2:60 min(vastavalt EN 13501-2)

Ostu-müügiprotsess on meil väga lihtne. Kui olete leidnud Teid huvitava kauba, määrake kogus, värv, erisoovid ja sisestage oma kontaktandmed. Tellimiseks vajutage toote juures olevat nuppu Lisa korvi. Kui oleme tellimuse üle vaadanud ning kontrollinud kauba olemasolu laos, saadame Teile arve või pakkumise. Kui kauba tarne peaks mingil põhjusel viibima või kaup ei ole enam saadaval, võtame Teiega ühendust. Nii väldime halba olukorda, et teete ettemaksu,  kuid peate kaupa liiga kaua ootama.

Teil on alati võimalik küsida personaalseid eripakkumisi juhul, kui soovite kaupa tellida suures koguses. Selleks palume Teil  e-posti teel ühendust võtta. Kokkuleppele jõudes teeme Teile tavahinnast soodsama pakkumise.

 

Sooduskampaania pööningutrepidele FAKRO


Kampaania tingimused:
Toodete saadavus võib muutuda vastavalt lao hetkeseisule. Kuna kaupa on vaid piiratud kogus, soovitame otsustada kiiresti. 
- pakkumine kehtib kuni soodushinnaga kauba jätkub
- kampaania ei laiene juba eelnevalt vormistatud tellimustele
- soodushinnad sisaldavad transporditeenust Eesti piires
- transporditeenus ei sisalda mahalaadimis teenust
- vedaja saab kauba tuua kõvakattega teeni. Kui sealt läheb korralik tee edasi, siis saab ka kaugemale.

Parima pakkumise saamiseks palume saata hinnapäring e-mailile  katuselahendused@icloud.com

Kampaaniahinnad:

Soovitame: