/   E-pood Kuidas osta  /   Parima hinna garantii  / Ostukorv  /  Kontakt  /


  Klienditeenindus (Eesti ja vene keeles ):  E-L 9.00-18.00   Tel. 55 55 40 40 *   
E-mail:  katuselahendused@icloud.com    info@katus24.ee   

TOOTED           SOODUSPAKKUMISED          TELLIMISTINGIMUSED        JÄRELMAKS           KATUSETÖÖD          FIRMAST          KONTAKT

Meie toetame:

TERASROOVID

E-pood > TERASROOVID

Terasroovides - konstruktiivsetes profiilides on ühendatud terase kergus ja tugevus, mis tagab ökonoomsuse ning kiire paigalduse.
 
Koostöös meie partneritega toodame ja tarnime mitut tüüpi profiile külmvaltsimise, profileerimise ja pressimismeetodi abil. Profiilid toodetakse tsingitud terasest S350GD+ Z275. Tänu korralikule tsingikihele (umbes 275 gr/ m2) ei ole vaja profiilid eraldi kaitsta.
Metalli paksus: 0,5 - 6,0 mm;
Maksimaalne pikkus: 8000 mm.
Profiile kasutatakse praktiliselt igas teraskonstruktsioonis.
 
Termoprofiilid
 
Termoprofiil ehk termoroov on kuumtsingitud lehtterasest valmistatud õhukeseseinaline painutatud profiil, mis on mõeldud välisseinte karkasside ja fassaadide valmistamiseks. Terase tugevus ja hea töödeldavus võimaldavad valmistada kergeid, õhukesi, kuid samal ajal tugevaid konstruktsioone. Termoprofiili ristlõike keskosas paiknev perforeering lõikab läbi külmasilla, vähendades oluliselt teraslehe soojusjuhtivust. Termoprofiili ning sama ristlõikega puitprussi soojustehnilised näitajad on samas klassis. Samuti on heal tasemel termoprofiilseinte heliisolatsiooniomadused. Nii näiteks on 175 mm profiiliga paneeli mõõdetud liiklusmüra helisumbuvus 43 dB ja muu välismüra sumbuvus 51 dB.
 
Kandeprofiilid
 
Kandeprofiil on metalli profiil mida valmistatakse lehtterasest külmprofileerimis meetodi abil. See annab profiilile lisa tugevust. Profiil valmistatakse tsingitud terasest. Tema kasutusala on hoone kandva karkassi ehituses. 

Saatke meile päring e-mailile  Koostame  katuselahendused@icloud.com personaalse ja parima pakkumise.

Kampaaniahinnad:

Soovitame: